Viens no labākajiem sporta klubiem Rīgā- Veselības Fabrika

Sporta klubs Veselības Fabrika ir tāda vieta, kur ikviens varēs uzlabot fizisko formu kvalificētu speciālistu uzraudzībā. Šis sporta klubs Teikā ir noderīgs katram, jo Veselības Fabrika nodrošina gan dažādas slodzes treniņu programmas, gan arī moderni ierīkota trenažieru zāle.

TRENAŽIERU ZĀLE – PATĪKAMAI SPORTOŠANAI

Sporta klubs Veselības Fabrika atrodas iedvesmojošās un lielās zālēs, kuras motivēs sportot ikvienu apmeklētāju. Šis sporta klubs Teikā atrodas ļoti izdevīgā vietā – vēsturiskajā rūpnīcas VEF kompleksā. Sporta kluba trenažieru zāle būs ne vien liela, bet tāpat arī ar jaunāko sportošanas aprīkojumu, kurš ļaus trenēties drošā vidē. Tieši tāpat šeit rūpējas par to, lai trenažieru zāle vienmēr būtu pilna ar sportošanai piemērotu mūziku.

SPORTA KLUBA ABONAMENTS VAJADZĪGS IKVIENAM, KAS IR APŅĒMIES TRENĒTIES

Ja nolemsi trenēties ikdienā, Tev ir nepieciešams sporta kluba abonaments – Veselības fabika piedāvā tādu nopirkt un arī pagarināt ļoti ērti. Ikvienam ir pieejams ne vien izmēģinājuma sporta kluba abonaments 4 reizēm, bet arī sporta kluba abonaments astoņām, 16 un 32. Savukārt, ja Tu plāno, ka sporta klubs Teikā tiks jāapmeklē regulāri – tieši Tev būs piemērots sporta kluba abonaments uz mēnesi. Pirms pērc konkrētu abonamenta veidu, atceries to, ka atsevišķām nodarbībām ir nepieciešams īpašs sporta kluba abonaments.

ĒRTA ATRAŠANĀS VIETA UN GARŠ DARBA LAIKS

Sporta klubs Veselības Fabrika būs pa ceļam visiem tiem, kuri dzīvo Rīgas labajā krastā, tādēļ, ka sporta klubs Teikā būs ļoti tuvu jebkurā rajonā dzīvojošajiem  sportot gribētājiem. Tāpat sporta klubs Teikā Veselības Fabrika būs tuvu katram, kurš nakti pavada Vidzemē, bet pa dienu strādā Rīgā. Jebkuram klientam trenežieru zāle ir pieejama pat agri no rīta – lai sagatavotos darba dienai.

ATRODI SEV ATBILSTOŠĀKĀS NODARBĪBAS

Veselības Fabrika ir īstā vieta, kurā iesākt trenēšanos vai pilnveidot esošo labo fizisko formu. Profesionāli darbinieki ļauj nodrošināt, ka sporta klubs Veselības Fabrika spēj sniegt plašu nodarbību klāstu – Veselības Fabrika būs interesanta gan dāmām, kas gribēs mierīgu treniņu, gan kungiem, kuriem interesē augstas intensitātes nodarbības. Tad, ja esi apņēmies precīzāk izpētīt, kādus treniņus piedāvā sporta klubs – ielūkojies mājaslapā www.vfabrika.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *