Valodu apmācība ne tikai iesācējiem!

valodu kursiPedagoģijas pētnieki uzsver, ka svešvalodas vajag apgūt bērnībā. Tagad, sākot ar 4 gadu vecumu, ir pieejama angļu valoda bērniem un jauniešiem. Mācību centrs New Horizons piedāvā dažādas papildus iespējas, piemēram, valodu kursi strādājošajiem vai specifiski angļu valodas kursi vecāka gada gājuma cilvēkiem paaugstinās konkurētspēju iegūt labāku darbu.

Savukārt, ja vēlaties paaugstināt IT prasmes, vispārīgie valodu kursi un specifiski ar IT jomu saistīti angļu valodas kursi būs tieši laikā. New Horizons ir mācību centrs, kas sniedz iespēju labi pavadīt brīvo laiku, apmeklējot, piemēram, nodarbībās “angļu valoda bērniem”. Tāpat tā ir alternatīva mācībām pašu spēkiem, jo tai ir individuāla pieeja: apmācība tiek organizēta Jums izdevīgā vietā.

SOLĪJUMS NĀKAMAJAM GADAM- ANGĻU VALODAS APGUVE!

Mācību centrs New Horizons sniedz iespējas ikvienam, iegūt un paplašināt prasmes, apgūstot trīs dažādas programmas: valodu kursi elektroniski, angļu valodas kursi jauniešiem un angļu valoda bērniem no 4. Lai arī kādi noteikti valodu kursi, angļu valodas kursi vai  angļu valoda bērniem ir izvēlēti, ikviens mācību centrs, arī New Horizons, vec to apguvi dažādos līmeņos:

  • Pamata līmenis – tiek veidota zināšanu pamats un nedrošība valodas lietošanā;
  • Vidējais līmenis – nostiprina zināšanas, prasmes un kompetences, izmantojot plašu vārdu krājumu, lielākas grūtības pakāpes uzdevumus vai praktiskos darbus;
  • Augstākais līmenis – pilnīga valodas pielietošana, protot gan teorētiski, gan praktiski korekti lietot vārdus, teikumus un gramatiku.

MODERNAS MĀCĪŠANĀS PIEEJAS VEICINA VALODAS APGUVI

Izvēloties paaugstināt komunikācijas prasmju jomā, valodu kursi ir labākais risinājums. Profesionāls mācību centrs palīdzēs sasniegt rezultātus ātrāk un efektīvāk.  Vairums mācību centru nodrošina šādas apmācību programmas:

  • Valodu kursi kā iesācējiem, tā pieredzējušiem svešvalodas lietotājiem;
  • Angļu valodas kursi ikvienam – pusaudžiem, jaunajām māmiņām vai senioriem;
  • Angļu valoda bērniem no 4 līdz 12 gadu vecumam.

Kad saprotiet, ko vēlaties apgūt, ir labākais mācību centrs. Tam noteikti jābūt viegli sasniedzamam, pretimnākošam un ar profesionāliem pedagogiem. New Horizons – profesionāls kursu organizētājs, kas kopš 2007.gada īsteno kvalitatīvu svešvalodu mācīšanas un mācīšanās procesu. Jāuzsver, ka visām valodu apguves programmām ir kvalitātes zīme – bijušo atsauksmes. New Horizons valodu kursi, angļu valodas kursi vai angļu valoda bērniem veicinās zināšanu un prasmju nostiprināšanu, jau 1. nodarbībā!

Paaugstiniet savu konkurētspēju darba tirgū, sākot ar rītdienu! Ieskatieties www.nh.lv un izvēlieties sev atbilstošāko programmu Jūsu vajadzībām!New Hozions rosinās sasniegt vairāk! Apmeklējiet www.nh.lv un izvēlieties izaugsmi jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *