ŠODIEN SVEŠVALODA, RĪT JAU SARUNVALODA

Cik īpaša nozīme Jūsu dzīvē ir valodai, kas nav Jūsu dzimtā valoda? Ja darbojaties pakalpojumu sfērā, regulāri ceļojat, Jums ir skolas vecuma bērns, tad, visticamāk, ar kādu svešvalodu saskaraties katru dienu. Lai svešvalodas pielietojums katru reizi būtu korekts, Jums var palīdzēt valodu speciālisti no starptautiskā valodu uzņēmuma “Skrivanek Baltic”. Noskaidrojiet vairāk par dažādajiem pakalpojumiem!
TULKOJUMU BIROJS – UZTICAMS UN PIEREDZĒJIS
Tūrisms, autobūve, finanses, skaistumkopšana, agrotehnika, sociālo tīklu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” spēj iztulkot visdažādākos tekstus, jo pazīst šīs nozares. Kā tas iespējams? “Skrivanek Baltic” speciālisti ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādus rakstiskos un mutiskos tulkojumus, tai skaitā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa tālruni, seriālu dublēšanu. Lai nodrošinātu izcilu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs ikvienu tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā pilnveidotai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠI JŪSU ZINĀŠANU LĪMENIM
Vai Jūs zinājāt, ka angļu valoda ir trīs lielāko pasaules valodu vidū? Nav pārsteigums, ka cilvēki izvirzījuši sev par mērķi to apgūt augstvērtīgā līmenī pie kompetentiem pasniedzējiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem. Lai mācības būtu pieejamas ikvienam piemērotā laikā un veidā, angļu valodas kursi tiek organizēti grupu un privātajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārzemēs, uzturoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvlaiku aizraujošām aktivitātēm.
JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Ir kāda vieta, kur vērtīgas zināšanas savienojas ar košākajiem vasaras piedzīvojumiem. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas aktivitātes vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās uzticamiem un kompetentiem vietējiem skolotājiem, tiek pieaicināti arī ārzemju viespasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Apskatiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” organizē tuvākajā laikā, www.bernunometnes.lv!
KONFERENČU TULKOŠANA VIEGLĀKAI SAZIŅAI
Vai esat piedalījies lielā pasākumā, kuru apmeklē cilvēki ar atšķirīgu valodu zināšanu līmeni un ir uzaicināts tulks? Lai komunikāciju padarītu vieglāku, “Skrivanek Baltic” pakalpojumu klāstā ir konferenču tulkošana, ko veic profesionāli tulki. Konferenču tulkošana ir cieši saistīta ar organizatoriskiem jautājumiem, tāpēc uzņēmums saviem klientiem piedāvā arī tehnisko tulkošanas aprīkojumu, konsultācijas, materiālu maketēšanu un druku. Konferenču tulkošana ir iespējama arī internetā – interneta vietnē “Skype”.
Apmeklējiet www.skrivanek.lv – tas ir Jūsu gids svešvalodu pasaulē!