Restorāns un SPA procedūras

Tik vien 15 kilometrus no Rīgas centra atrodas viesnīca Baltvilla, kuras piedāvājumā ir ne vien mūsdienīga viesnīca, bet arī smalks restorāns, konferenču zāle un SPA procedūras. Viesnīca var piedāvāt arī romantikas pilnu atpūšanos pāriem, jo te ir gan romantikas pilni numuri, kuros vadīt brīžus divatā, gan spa diviem.

JŪS IEPRIECINĀS ARĪ VIESNĪCAS RESTORĀNS

Un pēc tam, kad būsiet nobaudījuši SPA diviem, Jums noteikti jāapskata restorāns, kas paspilgtinās baudījuma pilno dienu. Viesnīcas restorāns Jūs spēs pārsteigt ar garšīgām maltītēm no visos gadījumos pilnīgi svaigiem pārtikas produktiem. Baltvilla restorāns ir īpašs arī pateicoties tam, ka restorāns darbojas draudzīga pavāra uzraudzībā, kurš dod garantiju, ka restorāns spēj nepārtraukti nodrošināt oriģinālas, kvalitatīvas maltītes.

Uzzini vairāk- https://www.baltvilla.lv/restorans/!

SPA PROCEDŪRAS PILNĪGAI ATPŪTAI

Viesnīca Baltvilla piedāvā daudzveidīga lieluma numurus, kas visi ir ērti un plaši.  Gadījumā, ja šobrīd esat ieradies uz SPA, viesnīca nodrošina standarta numuriņus, kuri ir aptuveni 20 kvm plaši un glīti iekārtoti. Taču, tad, ja viesnīca ir plānota kā romantikas pilnas nedēļas nogales sastāvdaļa, Jums būs iespēja izvēlēties arī luksusa klases numuriņus. Viesnīca ir arī draudzīga viesiem ar kustību traucējumiem, jo arī cilvēki, kuri pārvietošanos veic ratiņkrēslos, varēs ērti iekļūt savos numuros. Viesnīca būs draudzīga tāpat arī viesu mājas mīluļiem – ierodoties uz SPA procedūrām, Jūs savu suni vai kaķi varēsit ņemt arī līdzi uz numuriņiem, jāpiebilst tikai, tas izdarāms par papildu maksu.

IEDZĪVINI ROMANTISKU ATPŪTU AR SPA DIVIEM

Lai varētu sekmīgi darboties ikdienas steigā, ir nozīmīgi saglabāt līdzsvaru – to spēs līdzēt izdarīt relaksējošas SPA procedūras. Personīgas SPA masāžas un SPA diviem dos iespēju dabūt lielu iedvesmas lādiņu turpmākiem sasniegumiem. Īpaši priekam te pieejami vairāk nekā divdesmit speciāli SPA piedāvājumi sievietēm, vīriešiem un SPA diviem. Pēc SPA procedūrām viesnīca Baltvilla nodrošinās iespēju baudīt vienreizēju maltīti, jo viesnīcā ir arī restorāns tik vien dažu soļu no ūdens.

TE TIEK PIEDĀVĀTA ARĪ MODERNI IERĪKOTA KONFERENČU ZĀLE

Viesnīca Baltvilla piedāvājumā atrodas tāpat arī konferenču zāle, kas ir lieliska vieta, kur Jūs varēsit saorganizēt pasākumus pašam un saviem darba partneriem no jebkuras valsts. Lai varētu rīkot apjomīgus konferences, cilvēku ērtībām tiek piedāvāta ne tik vien konferenču zāle, bet bonusāpapildu autosstāvvieta mašīnām. Bez tam viesnīcā ir ne vien viena konferenču zāle, bet pilnīgi 3 atšķirīgu gabarītu konferenču zāles.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *