Piesakies apmācībām internetā!

WebapmācībaSanitārais minimums jeb minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā jāpārzina ikvienai personai, kas darbojas pārtikas nozarē. Tāpēc Latvijas (tāpat kā Eiropas Savienības) normatīvajos aktos noteikts, ka personām, kas iesaistījušās pārtikas apritē, obligāti jābūt apmācītām atbilstoši viņu veiktajiem pienākumiem attiecīgajā pārtikas aprites posmā.

Ja arī Tev jāapgūst higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, vens no variantiem ir šīs apmācības iziet ar interneta palīdzību. Šādu opciju piedāvā Webapmaciba.lv. Webapmacība ir labs variants tiem, kuriem ir ierobežots laiks – pārtikas higiēna tur apgūstama ātri un tieši Tev piemērotā laikā un vietā.

KĀ PIETEIKTIES APMĀCĪBĀM

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par ļoti draudzīgām cenām . Mācības noris tiešsaistē un tās noderēs katram, kuram darbā svarīga pārtikas higiēna.

Ja vajadzīgs sertifikāts par apmācībām, kuru laikā apgūta pārtikas higiēna, kopā ar Webapmacība to varēsi īstenot ātri maksimāli ērti. Taupi laiku un līdzekļus – reģistrējies mājas lapā un saņem visus vajadzīgos materiālus, kā arī nokārto eksāmenu īsā laika posmā.

Lai pieteiktos apmācībām, vispirms jāreģistrē sevi kā lietotāju, tad iespējams izveidot arī firmas kontu. Kad tas izdarīts, jāpiesaka apmācība, ievadot visus vajadzīgos datus . Apmācības pieejamas arī krievu valodā. Uzzini vairāk- https://webapmaciba.lv!

KĀ NORIS APMĀCĪBAS?

Webapmacība rūpējas, lai higiēna tiktu apgūta efektīvi – apmācības sastāv no mācību materiāliem, starptestiem un eksāmena. Klientu ērtībām katram starptestam, kā arī eksāmenam tiek dotas apmēram divas stundas laika. Šajā laikā varēsi ērti veikt testu tik daudz reižu, cik paspēsi. Ja kārto eksāmenu vēlreiz,atceries, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam tiek ģenerēti citi jautājumi un atbildes. Nav divu vienādu testu vai eksāmenu – tas nodrošina, ka higiēna tiek apgūta vēl labāk. Mācību laikā tiek aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas un personāla higiēna, pārtikas drošība, pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti un citas.

WEBAPMACIBA.LV NODROŠINĀTĀS MĀCĪBAS NAV  TEV PIEMĒROTAS? WEBAPMACĪBA VEIKS MĀCĪBU MAKSAS ATMAKSU!

Webapmacība nodrošina 100 % garantiju – ja pasūtītās apmācības Tev vai Tava uzņēmuma darbiniekiem nav noderīgas, Webapmaciba.lv garantē 100 % apmācību maksas atmaksu.

Ja sapratīsi, ka apmācības nav atbilstošas, 10 dienu laikā pēc apmācību pasūtīšanas sazinies ar webapmaciba.lv, rakstot e-pastu. E-pastā jānorāda firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā vārds un uzvārds, kā arī lietotāja vārds. Jāpaskaidro arī tas, kāpēc  apmācība neapmierina. Ja skaidrojums būs saprotams un atbilstošs, Webapmācības atdos par mācībām maksāto naudu.

Ja nepieciešams apgūt minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs laba izvēle. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzviet – mācies to modernā veidā,  Webapmacibas.lv. Webapmācības – labs variants tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama vien dažu stundu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *