Pārsteidz mīļoto Valentīndienā!

8DāvanuServiss.lv ir labs palīgs tiem, kam nepieciešams atrast un iegādāties dāvanu svētkiem vai vienkāršai iepriecināšanai. Dāvanuserviss.lv Tu varēsi atrast lieliskas dāvanas kā draugiem, tā arī vecākiem vai otrai pusītei.

Plašajā dāvanu piedāvājumā atradīsi interesantas, oriģinālas un mīļas Valentīndienas dāvanas, turklāt, tās iegādāties varēsi uzreiz! Tāpat ir dāvanas, kuras atrast varēsi tikai un vienīgi pie Dāvanuserviss.lv! Sadaļā „Tikai pie mums”. Tur atradīsi  dažādas interesantas un oriģinālas dāvanas, kas vienaldzīgu neatstās itin nevienu!

Ja Tev pēc iespējas īsākā laikā vajadzīga dāvana, tev par to nav jāsatraucas. Lai atrastu oriģinālāko dāvanu, tev pat nav jāiziet no mājām! Turklāt, par vienu no labākajām izvēles iespējām kļūst tieši dāvanu kartes. DāvanuServiss.lv pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Jāņem vērā, ka dāvanu kartes nominālvērtība jāiztērē vienā reizē. Viena gada laikā dāvanu kartes saņēmējam jāizvēlas jebkura dāvana no mājas lapā esošā dāvanu klāsta, saņemtās dāvanu kartes apjomā. Tāpat, ja esi nolēmis pasniegt dāvanu karti, taču neesi drošs par to, cik vērtīgu to iegādāties, vari aplūkot DāvanuServiss.lv mājas lapā sagatavotos dāvanu komplektus. Tie ir 8 dāvanu komplekti, kuros esošās dāvanas jau sakārtotas pēc to atrašanās vietas vai kāda cita kritērija.

DāvanuServiss.lv piedāvā plašu klāstu ar daudzveidīgām dāvanām. Šobrīd DāvanuServiss.lv vari apskatīt 900 dažādas dāvanas. Piemēram, dzintarterapija. Tas ir kas jauns un nebijis, turklāt, šādu dāvanu iegādāties var tikai pie Dāvanuserviss.lv. Procedūra sastāv no ķermeņa pīlinga ar dzintara gabaliņiem, pēc kura tiek veikta masāža, izmantojot dzintara akmeņus. Dzintarterapija sniedz enerģiju un mīlestības sajūtu. Tas noteikti ir tas, kas noderēs ikvienam šādā drūmā laikā.

Neskaidrību gadījumā, Tu vari griezties pie DavanuServiss.lv komandas. Rakstot e-pastu uz info@davanuserviss.lv vai zvanot pa tālruni 26699899. Savukārt, ja gribi noskaidrot kādu jautājumu klātienē vai saņemt savu, jau iepriekš pasūtīto dāvanu, droši nāc uz DāvanuServiss.lv saliņu T/C Rīga Plaza! Oriģinālas dāvanas tepat uz vietas – DāvanuServiss.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *