OCTA polise: drošības spilvens neparedzētām situācijām uz ceļa

Latvijā iespējas iegūt OCTA zaudējumu atmaksu ir cilvēkiem, jair nevainīgi. Lēta OCTA polise sedz personai veiktus zaudējumus līdz 5000000 EUR, bet īpašumam līdz 1000000 EUR. Lai iegādātos lētāko, iesakām izmantot iespēju “octas kalkulātors”, kas ir apdrošināšanas kalkulātors. Dārga vai lēta OCTA jeb auto apdrošināšana jebkurā gadījumā ir nodrošinājums, ka avārijas situācijā nebūs jāsedz visu pašam/ai. Lētākām izmaksām jāizmanto octas kalkulātors, kas ir līdzīgs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”.

Vai OCTA polise sedz visus zaudējumus? Uzzini atbildes!

Auto apdrošināšana jeb OCTA paredz arī atlīdzību par apgādnieka zaudējumu, kas līdzvērtīga CSN bojā gājušā apgādnieka nesaņemtajai algas daļai.

Auto apdrošināšana jeb OCTA (arī lēta OCTA vai octas polise) sedz arī avārijas uz autoceļiem rezultātā radušos nemateriālos zaudējumus, kas ir tieši kontekstuāli cilvēka emocionālajai pasaulei.

Lēta OCTA paredz kompensēt izmaksas saistībā ar darbspēju zaudējumu. Lai izvēlētos atbilstošāko, iesakām izmantot iespēju “octas kalkulātors”, kas ir apdrošināšanas kalkulātors. Lētākām izmaksām jāizmanto octas kalkulātors, kas ir analogs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”.

OCTA apdrošināšana Tavam auto

OCTA jeb auto apdrošināšana (arī octas polise) tiek piedāvāta, standartlīguma formā, kas ir apdrošināšanas līgums, kas tiek noslēgts attiecībā:

uz Latvijā reģistrētu vai atsavinātu transportlīdzekli (octas polise);

Latvijā nereģistrētu transportlīdzekli (octas polise), kurš aprīkots ar speciālām izsniegtām tirdzniecības numura zīmēm (derēs OCTA polise)

Lai tiktu noslēgta auto apdrošināšana jeb OCTA, nelietots auto pirmkārt reģistrē Latvijā. Iegādājieties octas polises (arī lēta OCTA ir iespēja) tikai pie zināmiem pārdevējiem, jo tas būs lētāk izdevīgāk. Tāpat var izmantot iespējas “apdrošināšanas kalkulātors” jeb “octas kalkulātors”.

Izmanto iespējas “octas kalkulātors” un “apdrošināšanas kalkulātors” jau tagad! Par citiem apdrošināšanas risinājumiem (auto apdrošināšana)), ko piedāvā sertificēti apdrošināšanas brokeri, pēti informāciju to mājaslapās! Nopērc izdevīgu OCTA apdrošināšanu savam transportlīdzeklim pie zināmām kompānijām un esi drošs par sevi un savu auto!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *