KVALITATĪVAI UZKOPŠANAI PALĪDZĒS MOPS GRĪDAS MAZGĀŠANAI

Paklāji, mopi, higiēnas preces – ja Jums nepieciešama kāda no šīm lietām, Berendsen pavisam noteikti varēs piedāvāt nepieciešamo.

Ja gribat, lai grīdas virsmas mazgāšana ir maksimāli ērta, Jums palīdzēt spēs mops mitrai telpu uzkopšanai. Ar to drīkst mazgāt vairāku segumu grīdas: koku, laminātu, marmoru, flīzes u.c. gludas, ūdens izturīgas virsmas. Kā arī, ņemot vērā, ka mops grīdas mazgāšanai ir speciāli izgatavots uzkopšanas darbiem, grīdas kvalitāte netiek ietekmēta. Šie arī ir galvenie iemesli, kādēļ mops grīdas mazgāšanai kļūst arvien populārāks.

BERENDSEN PRODUKTI – PROFESIONALITĀTE, KURAI UZTICĒTIES
No sarkanajiem paklājiem līdz šķidro ziepju dozatoriem – Berendsen produkti ir patiešām dažādi. Berendsen produkti, pateicoties to plašajam spektram un dizainam, iederas būtībā jebkur. A/S Berendsen Tekstila Servisa produkti pieejami visā Latvijā. Uzņēmuma pakalpojumi nav tikai produktu noma – servisā iekļauta arī piegāde un uzstādīšana. Turklāt Berendsen produkti tiek piedāvāti dažādos dizainos un krāsu toņos, līdz ar to iespējams atrast produktus, kas iederēsies praktiski ikvienas telpas interjerā.

DVIEĻU TURĒTĀJS – INOVĀCIJA, KAS IZCEĻAS AR ĒRTUMU
Dvieļu turētājs nav tik izplatīts kā salvešu turētājs, taču attiecīgajai ierīcei piemīt vairāki plusi. Dvieļu turētājs ir ierīce, kurā ievietots kokvilnas dvielis. Pēc katras izmantošanas reizes izmantotā dvieļa daļa tiek ievilkta atsevišķā nodalījumā, līdz ar to katram nākamajam ierīces izmantotājam ir svaigs un tīrs dvielis. Kokvilnas uzbūve nodrošina ātru ūdens uzsūkšanu, tādēļ dvieļu turētājs Jums noteikti neliks vilties.

DIZAINA PAKLĀJS – UZLABOJIET SAVA UZŅĒMUMA TĒLU
Dizaina paklājs ir no neilona šķiedras veidots paklājs ar īpašu dizaina risinājumu – tas piesaistīs garāmejošo skatienus. Berendsen piedāvājumā pieejami dažādi šāda veida paklāji, teiksim, ”Labirints” dizaina paklājs sarkanā krāsā ar ilustrācijām , dizaina paklājs, uz kura redzama kafijas krūze, kā arī vairāki citi to varianti. Dizaina paklājs sevī ietver gan praktiskumu, gan iespēju reprezentēt sava uzņēmuma būtību.

HIGIĒNAS PRECES PERFEKTAI TĪRĪBAI
Higiēnas preces – bez tām nav iedomājama tīra un kārtīga tualete. Vairāku veidu higiēnas preces (ziepju dozatori, dvieļu turētāji utt.) pieejamas Berendsen klāstā, un, kas nav mazsvarīgi, katra no precēm pieejama dažādās krāsās – tātad attiecīgās higiēnas preces ir pieskaņojamas ikvienai tualetei. Ja gribat, lai Jūsu uzņēmuma tualetēs valdītu patīkama atmosfēra un tīrība, Berendsen higiēnas preces ir tieši tas, kas Jums nepieciešams.

Uzskatāt, ka tīrība un kārtība reprezentē uzņēmumu? Tad gadījumā Berendsen produkti Jums lieti palīdzēs – pārliecinieties par to uzņēmuma mājaslapā www.berendsen.lv!