Kredītu kalkulators – iegūsti nepieciešamo informāciju ātri un vienkārši

Ja radies kāds vajadzīgs pirkums, taču tam nav pietiekami daudz naudas, iespējams izmantot aizdevumu – vienu no izplatītākajiem finanšu pakalpojumiem.

Kredīti bez procentiem iegūstami, piesakoties aizdevumam pirmoreiz

Varētu šķist – kredīti bez procentiem netiek piedāvāti, taču realitāte ir savādāka. Vairākās ātro aizdevumu iestādēs, aizņemoties pirmo reizi, kredīts tiek izsniegts ar 100 procentu atlaidi komisijas maksai, tādējādi atdot vajadzēs to pašu summu, kas nokļūs Tavā rīcībā. Tādējādi kredīti bez procentiem ir patiešām izdevīgi, taču fakts paliek nemainīgs – aizņemies vien tad, ja citu variantu nav.

Izprast aizdevuma maksājumus ļauj kredītu kalkulators

Kad gribi noskaidrot, kādas ir aptuvenās izmaksas, piesakoties kredītam, lieti noderēs kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators, tajā norādot vien būtiskāko informāciju (parasti – nepieciešamo naudas apjomu, kā arī atmaksas periodu), attēlo, kāda būs atmaksājamā summa un kā tā veidojas. Tādējādi kredītu kalkulators palīdz izvairīties no manuālas informācijas meklēšanas, bet ar aizdevēja līgumu nepieciešams iepazīties jebkurā gadījumā.

Aizņemties iespējams arī no 18 gadiem

Lai gan pilngadība Latvijas Republikā iestājas no 18 gadiem, kredīti no šī vecuma tiek izsniegti tikai dažās iestādēs. Aizdevums no 18 gadiem var lieti noderēt, ja tiek turpināts vai atsākts studēt un nepieciešams iegādāties studijām vajadzīgas lietas, taču, ja ātro kredītu gribi izmantot, lai izklaidētos draugu kompānijā, tas pavisam noteikti nav labākais risinājums.

Piemērotākais vecuma slieksnis finanšu pakalpojumiem – no 20 gadiem

Ir pamatots iemesls, kāpēc ātrie aizdevumi pārsvarā tiek piedāvāti no 20 gadiem – šis ir vecums, kurā dzīve kļūst stabilāka, kas arī finanšu pakalpojumus padara mazāk riskantus. Tas gan nenozīmē, ka aizdevumi no 20 gadiem var tikt izmantoti vieglprātīgi.

Patēriņa kredīti tiek izmantoti, kad nepieciešama nauda vidēji lieliem pirkumiem

Vēlies veikt kādu lielāku pirkumu, bet nepieciešamā nauda uzreiz nav pieejama? Attiecīgām situācijām radīti patēriņa kredīti. Patēriņa kredīti lielākoties jāatmaksā dalītos maksājumos, tādēļ regulāri, kā arī pietiekoši lieli ienākumi tuvākajā nākotnē ir obligāts nosacījums, lai patēriņa kredīti nesagādātu ilgtermiņa sarežģījumus.

Saņemts var tikt arī kredīts pensionāriem

Lai gan kredīts pensionāriem ir iegūstams, jārēķinās ar to, ka pie praktiski visiem kredītdevējiem ir noteikts gadu slieksnis, līdz kuram kredīts pensionāriem tiek izsniegts. Lielākoties attiecīgais pakalpojums tiek piedāvāts cilvēkiem vecumā līdz 60 – 75 gadiem. Kredīts pensionāriem ļauj nopirkt ikdienā vajadzīgās lietas, zāles un visu pārējo, bet jārēķinās, ka līdz noteiktajam termiņam nauda būs jāatmaksā.

Pirms aizņemies, Tev jābūt pārliecinātam par savām iespējām naudu atgriezt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *