Izīrē visu aprīkojumu ballītēm pie Akurats.lv!

Teltis pasākumiem lieti palīdzēs pasargāties no nepatīkamiem laika apstākļiem, teiksim, lietu vai vēja brāzmām. Taču — kurā vietā teltis pasākumiem tiek piedāvātas? Kad Tev radusies vajadzība pēc nojumes, dodies uz Akurats.lv.

 Šī uzņēmuma klāstā atrodamas gan kvadratūrā mazas teltis nelieliem pasākumiem, gan teltis pasākumiem ar vairāk nekā 1500 m2 lielu platību. Tādējādi Tavam pasākumam piemērotas teltis pasākumiem te varēsi izīrēt praktiski jebkurā gadījumā, neraugoties uz to, cik daudz cilvēkus vēlies sapulcēt.

NOJUMES NOMA — VEIKSMĪGAM PASĀKUMAM

Jāpiemin arī, ka nojumes noma Akurats.lv uzņēmumā nozīmē dažādas priekšrocības. Šeit telts nojumes var tikt modificēt dažādos variantos, izmantojot vairākus sienu veidus (klasiskās, atsienamās, ar lodziņiem). Kā arī — uzņēmumā strādā profesionāli strādnieki, kuri palīdzēs saprast, kādas nojumes noma Tavā gadījumā būs atbilstošākā. Jāpiemin to, ka nojumes noma nav uzņēmuma vienīgais pakalpojuma veids;  izīrēšanai tiek piedāvātas dažādas krēsli un dīvāni, skatuves, sildītāji un daudz kas cits, tāpēc sarīkojumam vajadzīgo spēsi izīrēt vienkopus. Turklāt Akurats.lv piedāvā arī visa nepieciešamā piegādašanu un arī montāžu, kā arī demontāžu.

UZŅĒMUMA KLĀSTĀ ATRODAMA ARĪDZAN STĀVGALDU NOMA

Kad Tavai ballītei nepieciešama gan nojume, gan stāvgaldi, vērts zināt — arī stāvgaldu noma ietilpst Akurats.lv piedāvājumā. Šie galdi ir vienkārši izmantojami, turklāt to atturīgais dizains iederēsies būtībā jebkura pasākuma vizuālajā koptēlā. Stāvgaldu noma ir īpaši piemērota, kad vēlies galdus, uz kuriem vienkārši novietot dzērienus un uzkodas. Tāpēc šie galdi galvenokārt tiek pasūtīti tādām viesībām, kurās plānots pasniegt dzērienus un našķi, bet ēdienreizes kā tādas nav paredzētas. Šādās situācijās stāvgaldu noma ir tieši tas, kas Tev nepieciešams!

KĀDAS IR AKURATS.LV DARBĪBAS JOMAS?

Akurats.lv nu jau vairāk nekā desmit gadus strādā telšu un ar tām saistītā aprīkojuma iznomāšanā. Akurats.lv piedāvā izīrēt dažādus nojumju veidus — sākot ar deviņu un beidzot ar 1500 kvadrātmetru platību. Kā arī — katru telti iespējams individuāli pielāgot, ieklājot tajā grīdu, sadalot nojumi vairākās telpās, ievietojot sildītājus vai gaismas ķermeņus, utt. Par to, cik kvalitatīvi darbojas Akurats.lv, norāda tas, ka attiecīgā uzņēmuma pakalpojumus izvēlas šādi pasākumi — Dziesmusvētki, Baltic Beach Party, Rīgas Svētki un citi. Tas arī ir iemesls, kādēļ Akurats.lv pakalpojumus atzinīgi novērtē tik liels skaits cilvēku.

Ja grasies svinēt svētkus ārpus iekštelpām un Tev nepieciešama telts noma, ienāc www.akurats.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *