Dūmu detektori un citi ungunsdrošības pasākumi

dūmu detektorsTie, kuriem, pildot darba pienākumus, vajadzīgs darba apģērbs, zina, cik svarīgi ir, lai tas būtu ērts un praktisks. Ja meklē, kur iegādājams darba apģērbs, kas atbilst tieši Tavām prasībām, ieskaties FNServiss.lv piedāvājumā, jo šī uzņēmuma speciālisti zina, ka lielisks darba apģērbs palīdz palielināt darba ražīgumu, pasargāt no traumām un rada pozitīvu iespaidu par uzņēmumu. Kvalitāte un komforts – tā raksturojams FNServiss.lv darba apģērbs.

FNServiss.lv būs labs risinājums arī tad, ja nepieciešams rūpēties par drošību uzņēmumā. FNServiss sortimentā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība. Šie pasākumi nozīmīgi arī tad, ja Tavu uzņēmumu sola apciemot darba inspekcija. FnServiss.lv piedāvā parūpēties par normatīviem aktiem atbilstošu ugunsdrošību, piedāvājot modernākos risinājumus – ugunsdrošības komplektus, objektu ugunsdrošības novērtējumu, dažāda veida apmācības , kā arī cita veida pakalpojumus. Ir padomāts arī par ugunsdrošības signalizācijām un sistēmām, piedāvājumā, piemēram, dūmu detektors. FNServiss.lv pieejamais dūmu detektors  noderēs gan uzņēmumos, gan mājās. Piedāvātie dūmu detektori ir pieejami vairākās krāsu variācijās. Parūpējies par ugunsdrošību kopā ar FNServiss.lv, un arī darba inspekcija priecāsies. Uzzini vairāk- http://fnserviss.lv/dumu-detektori/!

Izvēlei ne vien dūmu detektors, bet arī cits aprīkojums, kas palīdzēs rūpēties par drošību darbā. Uzņēmuma speciālisti neskoposies ar padomu , kā arī ļaus rast piemērotāko risinājumu. Pie FNServiss saņemsi arī vajadzīgās instrukcijas un apmācības.

LIKUMDOŠANAI ATBILSTOŠI DARBA UN VIDES AIZSARDZĪBAS PASĀKUMI

Vēl viena sfēra, kurai darba inspekcija pievērš uzmanību, ir darba aizsardzība. To, ka darba aizsardzība ir būtiska, apliecina arī pētījumi –  uzņēmumi, kuri lielāku uzmanību pievērš sava personāla labsajūtai un drošībai, var lepoties ar augstākiem rezultātiem biznesā. Saskaņā ar likumdošanu, darba vides iekšējo uzraudzību uzņēmuma vadītājs var veikt pats vai arī algot vienu vai vairākus darba aizsardzības speciālistus (atkarībā no darbinieku skaita uzņēmumā). Šo pakalpojumu piedāvā arī FNServiss, kas izstrādās darba aizsardzības sistēmu un pārstāvēs uzņēmumu tad, kad iesaistīsies valsts darba inspekcija.

Vēl viena sfēra, kuru pārstāv Fnserviss.lv – vides aizsardzība. Piedāvājumu klāstā ne tikai konsultācijas, bet arī dažādi absorbenti un to bezmaksas prezentācijas.

Fnserviss.lv misija ir veicināt ugunsdrošību – veidot vidi , kurā mēs dzīvojam un strādājam drošāku! FNServiss ir pieredzējis partneris, kurš spēj tikt galā ar viņam uzticētajiem pienākumiem, piedāvājot efektīvus un mūsdienīgus ugunsdrošības un darba drošības risinājumus. FNServiss pārliecība ir, ka ikdienas rūpes par drošību, ir tātad atbildīgas , mūsdienīgas sabiedrības iezīme.

Neatkarīgi no tā, vajadzīgs darba apģērbs, dūmu detektors vai kāds cits efektīvs risinājums darba aizsardzības un ugunsdrošības jomā, fnserviss.lv varēs palīdzēt! Gādā par drošību kopā ar fnserviss.lv, un arī darba inspekcija būs apmierināta!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *