BALTVILLA SNIEDZ IESPĒJU IZBAUDĪT ČETRU ZVAIGŽŅU VIESNĪCAS PRIEKŠROCĪBAS

Baltvilla ir daudzfunkcionāla – tajā ietilpst numuriņi, SPA, zāle sportam un daudzas citas telpas un pakalpojumi gan relaksācijai, gan darbam.

RESTORĀNS BALTVILLA PIEDĀVĀ GARDAS MALTĪTES KATRA GAUMEI
Restorāns Baltvilla piedāvā teicamu kvalitātes, atmosfēras un cenas attiecību. Restorāns Baltvilla ir 15 kilometru attālumā no Rīgas, tādējādi ļaujot izvairīties no pilsētas kņadas, turklāt restorāns Baltvilla ļauj izjust ezera klātbūtni, veroties pa tā plašajiem logiem. Papildus tam, restorāns Baltvilla ir pretimnākošs dažādu svētku (kāzu, banketu, jubileju u.c.) atzīmēšanai – te pieejams viss vajadzīgais svētku norisei!

TEIPOŠANA VAR BŪT NODERĪGA DAŽĀDU TRAUMU, KĀ ARĪ SASITUMU ĀRSTĒŠANĀ
Teipošana palīdz ne tikai traumu, kā arī sasitumu ārstēšanā, bet arī dažādu sāpju novēršanai, stājas koriģēšanai, pēcoperācijas rētaudu komplikāciju mazināšanai u.c. gadījumos – teipošana ir patiešām populāra. Teipošana pieejama arī Baltvillā, pietam teipošana šajā iestādē tiek uzticēta sertificētiem fizioterapeitiem, kuri parūpēsies par Jūsu veselību profesionāli. Turklāt, izmantojot attiecīgo pakalpojumu atkārtoti vai komplektā ar masāžām vai fizioterapeita konsultāciju, teipošana pieejama par īpašu cenu.

KONFERENČU TELPAS – BŪTISKA KONFERENČU SASTĀVDAĻA
Konferenču telpas var būtiski iespaidot konferences darbību. Kad gribat, lai Jūsu pasākumā viss noritētu profesionāli un kvalitatīvi, Baltvillas konferenču telpas ir tieši tas, kas vajadzīgs. Šeit kopumā tiek piedāvātas trīs dažādas konferenču telpas, kuras var iekārtot pēc katra klienta vajadzībām, variējot gan krēslu skaitu un izvietojumu, gan tehnisko aprīkojumu un citus aspektus. Savukārt pēc tam, kad konferenču telpas atstātas un konference noslēgusies, iespējams nakšņot kādā no ērtajiem numuriņiem.

RELAKSĒTIES NO IKDIENAS RŪPĒM ĻAUJ SPA VIESNĪCA
SPA viesnīca ir viens no labākajiem variantiem, kā atslābināt gan savu ķermeni, gan prātu. Baltvillas SPA viesnīca ļauj izbaudīt vairāk nekā 20 SPA piedāvājumus gan sievietēm, gan vīriešiem un/ vai pāriem. Blatvillas SPA viesnīca īpaši rūpējas par saviem apmeklētājiem, tāpēc SPA pakalpojumus šeit sniedz profesionāli speciālisti, izmantojot augstākās kvalitātes kosmētiku no pārbaudītiem ražotājiem.

VĒLATIES ATPŪSTIES AKTĪVI? TAD SPORTA CENTRS JUMS NOTEIKTI PATIKS
Daudzveidīgas un interesantas nodarbības grupā un individuāli, kā arī trenažieru zāle ar modernāko aprīkojumu; nepieciešamības gadījumā arī teipošana – tāds ir Baltvillas sporta centrs. Šis sporta centrs nosaukto iemeslu dēļ kļūst arvien populārāks – tajā ir lieliska atmosfēra un viss nepieciešamais kvalitatīvam treniņam. Tāpēc, ja gribat kvalitatīvus treniņu apstākļus, sporta centrs Baltvillā ir tieši tas, kas nepieciešams.

Gribat atpūsties mierīgi un kvalitatīvi? Izmantojiet Baltvillas sniegtās iespējas jau tūlīt!