Ātrie aizdevumi no 20 gadiem

Pateicoties attīstītajam nebanku kredītdevēju tirgum, iespējas aizņemties ir ļoti plašas. Šo izdevību izmanto ļoti daudz cilvēku, jo ātrie kredīti ir labs veids kā saņemt sev vēlamo naudas summu ļoti īsā laikā. Tomēr, ņemot vērā, ka ātrie aizdevumi ir vienkārši pieejami, rodas bezatbildīgas aizņemšanās risks.

Pārdomātas aizņemšanās veicināšana

Lai no tā maksimāli izvairītos, Latvijas Alternatīvo Finanšu pakalpojumu asociācijas biedri vienojušies, ka aizdevumu izsniegs personām, kas sasniegušas 20 gadu vecumu. Lai kredītņēmējiem būtu vieglāk orientēties ātro kredītu tirgū, tika izveidota īpaša atpazīstamības zīme ‘’Atbildīgs aizdevējs’’.

Kā zināms, ātrie aizdevumi nav grūti noformējami, problēmas nereti rodas, kad jāsāk tos atmaksāt. Daudz tiek runāts par atbildīgu aizņemšanos, tomēr arvien ir daudz cilvēku, kas iekļuvuši apburtajā lokā un nespēj no tā izkļūt. Nereti tiek atlikti atmaksas termiņi vai aizdevuma atmaksai ņemti jauni ātrie kredīti, tomēr tas var radīt vēl lielākas problēmas, jo kredīta kopējās izmaksas palielinās.

Atbildīga kredīta noformēšana


Par atbildīgas aizņemšanās priekšnoteikumiem jādomā ne tikai aizdevējiem, bet arī kredītņēmējiem, tādēļ pirms kredīta noformēšanas:

  • Izvērtē kredīta nepieciešamību. Aizņemies tikai steidzamu izdevumu gadījumā;
  • Neaizņemies vairāk kā nepieciešams. Skaidri nodefinē, kāda summa ir nepieciešama, tādu arī aizņemies. Piemēram, ja vajadzīgi 50 EUR automašīnas remontam, neaizņemies vēl papildus naudu kafejnīcas apmeklējumam, kamēr gaidi savu auto, vai citām lietām, bet kurām vari iztikt;
  • Novērtē savu plānoto ienākumu līmeni, lai saprastu, vai aizdevumu spēsi atmaksāt noteiktajā termiņā. Atceries, ka ātrais kredīts internetā visbiežāk jāatmaksā 30 dienu laikā. Nepieciešamības gadījumā pie daudziem aizdevējiem pieejama atmaksas termiņa pagarināšana, tomēr tas ir maksas pakalpojums, tātad uz šo iespēju nevajadzētu paļauties.

Gadījumā, ja aktuāls ātrais kredīts internetā uz ilgāku laika posmu, visi plusi un mīnusi jāizvērtē vēl rūpīgāk, jo tās ir ilgtermiņa saistības. Ikmēneša maksājumu vajadzētu noteikt adekvātu, tas pasargās no liekām problēmām nākotnē.

Dažādi aizdevuma veidi – izvēlies piemērotāko

Ja esi rūpīgi izvērtējis visus faktorus un izlēmis par labu aizdevumam, atrodi savai situācijai piemērotāko risinājumu. Šobrīd pieejami dažādi kredītu veidi, piemēram:

  • Īstermiņa ātrais kredīts internetā. Vispopulārākie ir ātrie kredīti, kas izsniegti uz salīdzinoši neilgu laika posmu. Arī pieejamās summas ir nelielas – visbiežāk ātrie aizdevumi pieejami dažu simtu eiro apmērā;
  • SMS kredīts. Iespēja vairāku aizdevēju pastāvīgajiem klientiem – kredīta noformēšana ar vienas īsziņas palīdzību. Piemērots situācijās, kad nauda vajadzīga steidzami, bet dators ar interneta pieslēgumu nav iespējams;
  • Patēriņa kredīts. Ātrais kredīts internetā pieejams arī lielāku plānu īstenošanai. Tas ir aizdevums uz ilgāku laika posmu;
  • Kredītlīnija. Ērta iespēja aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros.

 

Ātrie aizdevumi no 20 gadiem – daudzu iecienīts risinājums. Aizņemies atbildīgi un īsteno visas savas ieceres!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *