Kā izvēlēties  ātro kredītu?

Šobrīd, kad dažādi izdevumi ir ikdiena, populāri kļuvuši ātrie kredīti, ko var noformēt internetā. Šāds nebanku aizdevēja izsniegts ātrais aizdevums var kļūt par risinājumu brīžos, kad citu variantu nav. Ātrais aizdevums pieejams bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Aizdevuma noformēšanas priekšnosacījumi

Ātrais aizdevums var kļūt par risinājumu dažādos gadījumos, ja vien izvērtēsi visus riskus un ņemsi vērā vairākus priekšnoteikumus.

Tev jābūt ar pastāvīgiem ienākumiem

Nereti dzirdams jautājums – vai ir pieejams kredīts bez darba? Te jāņem vērā, ka, izskatot pieteikumu, aizdevējs izvērtē klienta maksātspēju. Turklāt pie ienākumiem tiek skaitīta ne tikai darba alga, bet arī citi regulārie ienākumi. Ja kredītņēmējam ir citi regulāri ienākumi, piemēram, pensija vai stipendija, var tikt izsniegts arī kredīts bez darba.

Tev jāatbilst kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Otrs kritērijs, kas jāņem vērā – vecuma ierobežojums. Jāatceras, ka lielākoties ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Nosacījums kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču joprojām ir arī tādi kredītdevēji, kas savus pakalpojumus izsniedz nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma.

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs ņem vērā arī kredītvēsturi. Lai ātrais aizdevums tiktu piešķirts, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrie kredīti ir salīdzinoši vienkārši noformējami – tiešsaistē. Vēl viena nozīmīga priekšrocība – aizdevumam pieteikties iespējams no ikvienas vietas Latvijā, kur pieejams internets. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi vien dažu minūšu laikā.

Pie daļas kredītdevēju pieejama 100% atlaide pirmajam kredītam, kas nozīmē – kredītam netiek aprēķināti procenti. Pēc noteiktā laika jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Jāņem vērā, ka 100% atlaide pirmajam kredītam pieejama tikai , aizņemoties pirmo reizi, sākot ar otro kredīta noformēšanas reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. 100% atlaide pirmajam kredītam tiek piešķirta uz salīdzinoši īsu termiņu – trīsdesmit dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem izsniegti netiek.

Bezmaksas kredīts ir laba iespēja saņemt vajadzīgo naudas summu un nepārmaksāt ne centa. Tomēr jāņem vērā, ka krediti bez procentiem ir izdevīgs risinājums tikai tad, ja tiek atdoti līdz noteiktā termiņa beigām. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamām problēmām nākotnē.

Tomēr, ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir vairāku kredītdevēju piedāvājumā, tas nav vienīgais kritērijs, pēc kura izvēlēties labāko risinājumu. Vēloties atrast labāko aizdevumu, jāņem vērā arī pieejamā kredīta summa, atmaksas termiņš un citas nianses.

Kā var noderēt kredītu kalkulators?

Kredītu salīdzināšanā noderīgs var būt kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams katra aizdevēja mājaslapā. Ievadot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu, kredītu kalkulators izsniegs informāciju, cik lielu summu būs jāatmaksā pēc līgumā noteiktā termiņa beigām. Jāņem vērā, ka kredītu kalkulators nodrošina tikai vispārīgu informāciju .

Lai arī nebanku kredītiem ir daudz priekšrocību, piemēram, nereti pieejami krediti bez procentiem , kā arī kredīts bez darba, tomēr tā noformēšana ir atbildīgs solis. Aizņemies tikai tad, ja esi pārliecinātspar savu maksātspēju.